гидропена недорого

 

ЗБВ плити

ЖБИ плитыЗБВ плити перекриття користуються великим попитом на будівельному ринку. Для збірного перекриття широко використовується такий тип конструкцій як перенапружені круглопустотні плити. Плити перекриття застосовують для будівництва будівель: виробничих, громадських, житлових. Залежно від потреб будівництва, ЗБВ плити можуть мати різні розміри. Наприклад, ширина плити перекриття може становити від 1,0 м до 1,5 м.

ЗБВ плити перекриття (пустотні) відрізняються від монолітних плит. Їх перевагами є високий рівень тепло- і шумоізоляції. Вага такої плити також вигідно відрізняється від монолітної. Паспорт якості виробника супроводжує кожну поставку ЗБВ плит. Плити перекриття (вони ж - панелі перекриття) бувають не тільки пустотні, а й ребристі, ППС - нарізні і монолітні. Ребристі ЗБВ плити використовують переважно для зведення будівель промислового призначення. Висота таких плит становить 300 мм.

Усі панелі перекриття міцні, довговічні і негорючі. Ціни на пустотні ЗБВ плити не такі й високі. За рахунок порожнеч в плиті, кількість використаного бетону скорочується. Це дозволяє зменшити вартість плит перекриття. Панелі перекриття виготовляються за сучасними технологіями на новітньому обладнанні. Для виготовлення плит використовується бетон від відомих виробників.

ЗБВ плити полегшать і прискорять будівництво будь-якого багатоповерхового будинку. Зробіть свій вибір - довіртеся компанії з надійною репутацією.