гидропена недорого

 

Газобетон Aeroc (Березань) 200х375 (300) Х600 мм

Газобетон Aeroc EcoTerm

Ціна:

1400 грн.

Газобетон Aeroc EcoTerm має форму прямокутного паралелепіпеда з чіткою геометрією (± 1 мм), систему паз-гребінь, яка служить у якості направляючих при кладці блоків і виконує функцію «теплового замку» по вертикальному шву.

Блоки Аерок Екотерм мають кишені для зручності захоплення, що спрощують процес перенесення і кладки блоків при будівництві.

Стінові блоки Aeroc EcoTerm призначені для зведення зовнішніх несучих стін в низькоповерховому (2-3 поверхи) будівництві, також для заповнення самонесучих стін монолітно-каркасних будівель без обмеження поверховості. Газобетон Aeroc EcoTerm 300 і Aeroc EcoTerm 375 використовується для будівництва зовнішніх стін будівель з постійним характером мешкання. При цьому, теплоізоляційні властивості зовнішніх стін, виконаних з блоків Аерок Екотерм 375, фактично на 20% перевершують найжорсткіші нормативні вимоги України по тепловому захисту будівель.

Завдяки чіткій геометрії газоблоків Aeroc EcoTerm кладка стін здійснюється із застосуванням клейової суміші Аерок або інших клейових сумішей, рекомендованих до застосування виробником блоків. Товщина шва кладки при цьому складає всього 2 ± 1 мм, що повністю виключає тепловтрати в стінах через так звані «містки холоду». При цьому готова стінка виходить настільки рівною, що відпадає необхідність у додаткових роботах по її внутрішньому вирівнюванню.

Характеристики газоблоків Aeroc EcoTerm 200*300*600/200*375*600: Середня щільність в сухому стані, кг/м²: 400/400. Мінімально гарантований клас міцності: B 1,5/1,5. Морозостійкість, циклів, не менше: F25/F25.