гидропена недорого

 

Сходовий майданчик

Сходовий майданчикНапевно, всі погодяться з тим фактом, що одним з головних елементів кожного будинку є сходи, в тому числі і сходовий майданчик. Сходовий майданчик являє собою горизонтальну ділянку, що розташована між двома сходовими маршами. Майданчики можуть бути чотирикутними, багатокутними або мати криволінійну форму. Довжина сходового майданчика зазвичай дорівнює ширині сходової клітини, а ширина - ширині маршу. Але головне - сходовий майданчик повинен бути досить просторим для зручного розташування дверей приміщень і ліфта (якщо він є).

Крім того, для безпечного функціонального використання, сходовий майданчик має бути міцною і надійною конструкцією. Адже, згідно з нормами безпеки і технічними вимогами, сходові майданчики повинні витримувати досить великі навантаження, до 6 кПа, мати межу вогнестійкості 1 годину, а також мати розрахункову сейсмостійкість до 9 балів, включно. Тому, залізобетонні майданчики виготовляються з важких бетонів, що мають клас по міцності на силовий стиск не нижчий за В15. А щоб задовольнити всі ці вимоги, майданчики повинні випускатися спеціалізованими підприємствами, що витримують точний технологічний процес, а їх не так вже й багато.

Тому не дивно, що сходовий майданчик, є одним з найбільш затребуваних сучасним будівництвом різновидів залізобетонних виробів. Адже ми погодилися, що без сходів неможлива споруда будівель, які мають більше одного поверху.

Сходовий майданчик - невід'ємний елемент будівлі.