гидропена недорого

 

Вартість бордюру

Вартість бордюруУстановка бордюру - невід'ємна частина при укладанні будь-якого дорожнього покриття. У наш час складно уявити собі будь-яку міську дорогу, побудовану без бордюрів. Вони призначені, для поділу дороги, тротуарів, стоянки та інших зон. У своєму застосуванні бордюри поділяють на - тротуарний, дорожній та магістральний.

Тротуарний бордюр - знайшов широке застосування при укладанні тротуарної плитки, бетонної плитки біля офісу, будинку, а так само гранітної бруківки. Так само, для подібних цілей - використовують тротуарний вібропресований бордюр, технологія виконання якого полягає в тому, що пресування бетонної суміші виробляється у формі під тиском вибропресу. Відповідно ціни на бордюри відрізняються відповідно до технології виробництва.

Магістральний бордюр - відрізняється підвищеною міцністю, надійністю і великими розмірами. Його застосовують при конструюванні трас, магістралей, відповідно він повинен відрізнятися підвищеною стійкістю до агресивних погодних умов, різких перепадів температури, опадів і намерзання. Такі якості досягаються завдяки використанню нових технологій виробництва, а так само високій якості використовуваних матеріалів.

Наша компанія була заснована в травні 2008 року. За такий короткий час ми зуміли завоювати довіру наших клієнтів, і налагодити виробництво високоякісної продукції. Одним з продуктів нашої компанії - є бетонні бордюри, вартість яких залишається відносно низькою при високій якості виконання.

Вартість бордюрів - можна дізнатися зв'язавшись з нами, по телефону.