гидропена недорого

 

Для колодязів

За консультацією та з питань придбання колодязних кілець звертайтеся за номером
(097) 763-77-04
Графік роботи з 9:00 до 18:
00.

Кольца, крышки для колодцев, купить, цена
Кільця колодязні
Дивитись ціни >>>

Кришки колодязів
Дивитись ціни >>>
Днища кільця колодязного
Днища кільця колодязного
Дивитись ціни >>>

ЗБВ кільця для колодязя - це вироби із залізобетону високої якості, найчастіше марок від М 200 до М 500 у повній відповідності з ДСТУ 8020-90.

Залізобетонні колодязні кільця являють собою каркас з металевої арматури колоподібної форми товщиною 0,6-10 мм, покритий бетоном. Розміри ЗБВ кілець мають наступні висоти, які складають 0,3 м., 0,6 м., 0,90 м. і 1,2 м. За товщиною розрізняють основні типи бетонних кілець для колодязів, які позначаються маркуванням: КС 7, КС 10, КС 15, КС 20, КС 25, КС 30. Цифра в маркуванні вказує на внутрішній діаметр кільця в дециметрах. Чим товщі стінки, вищий і більший діаметр колодязя, тим відповідно вища ціна залізобетонного кільця. Існують також і інші розміри ЗБВ кілець, так звані добірні кільця. Такі залізобетонні кільця колодязів використовують в тих випадках, коли застосування стандартних кілець неможливо з тих чи інших причин. Розрізняють ще кілька різновидів: кільця залізобетонні збірні, кільця з замком, кільця з плитою перекриття, кільця з днищем, євро кільця і т.п.

ТОВ "ВБК МЕГАГРУП" рада Вам запропонувати тільки високоякісні залізобетонні колодязні кільця, кришки і днища, а також наша компанія - партнер, з яким можна будувати міцні відносини - і міцні об'єкти із ЗБВ!

ЗБВ кільця колодязні широко використовуються в різних сферах будівництва. В першу чергу за допомогою залізобетонних кілець для колодязів зводять колодязі, септики і свердловини в приватному секторі. Для будівництва приватного колодязя, колодязні кільця повинні обов'язково бути виготовлені з використанням арматури і мати найвищі характеристики міцності, враховуючи великі навантаження на стінки. Встановлення бетонних кілець ускладнене тим, що необхідно забезпечити міцне з'єднання сусідніх кілець колодязя один з одним і досягти повної герметичності. Кільця залізобетонні для каналізації бувають двох основних типів: з замком (євро кільця) і без, фальці (замки), розташовані в торцевій частини залізобетонного кільця для водопровідних колодязів, дозволяють домогтися більш щільного з'єднання двох кілець між собою, що забезпечує більшу міцність усієї конструкції. За відсутності замків, каналізаційні залізобетонні кільця скріплюють між собою за допомогою бетонного розчину і спеціальних залізних скоб. Однак таке кріплення виявляється менш надійним. При установці, бетонні каналізаційні кільця укладаються в заздалегідь викопану траншею, місця з'єднання зміцнюються металевими скобами і бетонним розчином, а потому траншея заривається. Монтаж каналізаційних кілець починається з викопування неглибокої шахти, в яку поміщають перше кільце і потім шахту починають заглиблювати вручну, вичерпуючи ґрунт. При цьому, під тягарем власної ваги, кільця для колодязів збірні залізобетонні опускаються в шахту. Зверху укладають наступне кільце і так далі, доти, доки колодязь не досягне необхідної глибини. Місця з'єднання кілець колодязних ЗБВ також обробляють бетонним розчином, перекривають плитою з отвором - кришка колодязя.