гидропена недорого

 

Панелі перекриття

Панелі перекриттяНеможливо уявити собі сучасне будівництво без використання панелей або плит перекриття. Панелі перекриття служать для поділу висотного будинку на поверхи, приймають навантаження від людей і обладнання, які знаходяться в будівлі, а, крім того, забезпечують її стійкість.

Крім основних функцій, панелі перекриття повинні задовольняти вимоги тепло- і звукоізоляції. Тому, для підвищення звукоізоляційних властивостей і зниження маси, панелі часто роблять з колоподібними порожнечами. Нижня сторона випускається в готовому до обробки вигляді і служить стелею, а верхня - основою підлоги. При цьому панелі перекриття повинні мати достатню міцність і твердість, щоб витримувати не тільки навантаження від власної ваги, але і корисне навантаження, а саме вагу обладнання і людей, які знаходяться в будівлі. Отже, панелі ні в якому разі не повинні прогинатися.

Це, в свою чергу, свідчить про те, що панелі перекриття повинні випускатися виключно на спеціалізованих заводах, в спеціальних умовах, відповідно до визначених ДСТУ. Тільки повне дотримання технологічних процесів гарантує виробництво якісної продукції, що має такі суттєві переваги, як довговічність, міцність та вогнестійкість.

І безсумнівно, що якісні товари для будівництва можна придбати лише у надійних компаній, які співпрацюють з провідними виробниками будівельних матеріалів.

Компанія Грамет - тільки якісні панелі перекриття!