гидропена недорого

 

Опори леп

Опори лепОпора ЛЕП або опора ліній електропередач, служить для утримання струмопровідних проводів грозоотводних тросів на певній висоті від поверхні землі. Дані опори призначені для спорудження ліній з розрахунком на напругу від 35 кВ, і температуру повітря до -65 градусоув. Опора - це основний елемент при спорудженні лінії електропередач, що служить  для фіксації провідників.

Залізобетонні опори ЛЕП виконують, за різними конструкціям. Для лінії з напругою 35-1100 кВ, використовують опори виконані з центріфугованого бетону, так як, подібні споруди вимагають високої надійності, стійкості до агресивних погодних умов, осідань, паморозі та корозії. Термін служби залізобетонних стовпів - досягає 50 і більше років.
Так само залізобетонні опори знайшли широке застосування в контактних електромережах, таких як - електролінії залізних доріг і міського транспорту.

Опори контактних ліній, поділяють за призначенням, на - підтримуючі, анкерні, що фіксують та фідерні. По конструкції опори ЛЕП, можна розділити, на - самонесучі і з розтяжками. На ділянках одногрупної і двухгрупних залізниць, а так само на окремих коліях станції, використовують - консольні опори мережі. Опори контактної мережі поділяють на:

  • СС - стійки, що безпосередньо зариваються в грунт.
  • ССА - стійки з роздільним, болтовим кріпленням до фундаменту.

У наш країні, найбільш поширені, стійки конічної форми, що встановлюються в грунт або на фундамент, залежно від кліматичних умов і роду струму.

Замовити опори ЛЕП - ви можете зв'язавшись з нами по телефонах.