гидропена недорого

 

ЗБВ кільця

ЖБИ кольцаЗБВ кільця є дуже затребуваними конструкціями. Цю продукцію якісно виготовляє наша компанія. Сучасні колодязні системи не можуть обійтися без кілець ЗБВ.

Ця конструкція підходить для проведення водопровідних і каналізаційних систем. Багатьох цікавить питання виробництва кілець ЗБВ. Ми підкажемо відповідь на це досить просте питання. Металеву посилену арматуру потрібної форми покривають бетоном (марка 200-500 кгс/кв.см). Товщина такої арматури звичайно становить 0,6 - 10 мм. Колодязні кільця повинні відповідати ДСТУ 8020-90.

Для виробництва якісних кілець повинні використовуватися сучасні бетонозмішувачі і форми. Гарне обладнання і правильно підібраний склад бетонної суміші дозволяють виготовити ЗБВ кільця з рівною поверхнею.

Чому ж для колодязів вибирають саме ЗБВ кільця? Виробництво їх не займає багато часу. Те ж саме стосується і установки. Мінімальні витрати часу і міцність матеріалу - ось чому кільця ЗБВ так популярні в будівництві каналізаційних і водопровідних мереж. Для забезпечення водою дачних господарств також дуже часто застосовують ЗБВ кільця. Але в цьому випадку слід особливу увагу приділити вибору кілець, адже тільки якісна ЗБВ продукція може перенести температурні зміни (наприклад, перехід зима-весна) і періодичне підняття підземних вод. Для виготовлення ЗБВ кілець високої якості застосовують технологію вібропресування.

Наша компанія не тільки виробляє якісні ЗБВ кільця, але й здійснює їх доставку і розвантаження. Ціни на продукцію вас приємно здивують.