гидропена недорого

 

Бетонні кільця для криниць

Бетонні кільця для криницьЯкщо Ви почали будувати криницю, Вам звичайно ж необхідно мати в наявності всі необхідні матеріали. Одними з перших матеріалів, які Вам знадобляться, будуть кільця для криниць, цемент для закладення швів між ними і чистий річковий гравій, який буде служити фільтром. Основним елементом будь-якої криниці є кільця для криниць, про які й піде мова в даній статті.

За матеріалом виготовлення бувають залізобетонні та бетонні кільця для криниць. Виготовляються дані конструкції згідно ДСТУ 8020-90. Залізобетонні і бетонні кільця для криниць забезпечують вирішення безлічі технологічних завдань, тому вони випускаються різної висоти і різного діаметру.

Бетонні кільця для криниць мають, в основному, такі розміри:

  • Внутрішній діаметр - 50 - 250 см.
  • Висота - 70 - 100 см.
  • Товщина стінки - 6 - 12 см.

Для каналізаційних (господарсько-побутових і зливних), газопровідних і водопровідних мереж широко використовуються залізобетонні криниці округлої форми. Конструкція залізобетонної криниці включає в себе криничне кільце, плиту перекриття кільця і нижню плиту - днище.

Бетонні кільця для криниць вв основному, застосовуються для будівництва криниць та свердловин в приватному секторі.

При функціонуванні криниць, зазвичай на їх стінки припадає велике навантаження, тому, бетонні кільця для криниць мають бути дуже міцними і виготовлятися з міцного бетону. Саме такі бетонні кільця і пропонує наша компанія.

Ви не пошкодуєте, придбавши у нас бетонні кільця для криниць!