гидропена недорого

 

Виробництво будівельних матеріалів

Виробництво  будівельних матеріалів Промисловість будівельних матеріалів – це промисловість, що спеціалізується на виробництві будівельних матеріалів для різних видів будівництва. ПБМ України забезпечена потужною сировинною базою. Дана промисловість є важливою галуззю економіки країни, від якої залежить будівництво, як житлових так і не житлових об'єктів: житлові, медичні, адміністративні, наукові, навчальні та промислові споруди.

Виробництво будівельних матеріалів зосереджене переважно біля джерел сировини та у великих індустріальних центрах. Підприємства розташовані рівномірно по всій країні.

Виробництво будівельних матеріалів ілиться на такі галузі:

  • цементна;
  • цегляна;
  • збірних залізобетонних та бетонних конструкцій;
  • нерудних будівельних матеріалів;
  • теплоізоляційних матеріалів.

Виробництво будівельних матеріалів включає такі матеріали, як цемент, каміння, бетон, цегла, пісок, вапно, дерево, матеріали для покрівлі, скло, пластик та ін Будівельні матеріали, які не потребують дальніх перевезень, добуваються поруч з районом будівництва і називаються місцевими будівельними матеріалами.

Сировиною для виробництва будівельних матеріалів служать природні ресурси країни, які в якості будівельних матеріалів можуть використовуватися в природному стані або у вигляді сировини, що переробляється на підприємствах промисловості будівельних матеріалів. У виробництві будівельних матеріалів вони класифікуються на природні кам'яні матеріали, штучні кам'яні матеріали, бетони та бетонні вироби, в'яжучі матеріали, будівельні розчини, лісові матеріали, залізобетонні вироби, метали і т.ін.

Виробництво будівельних матеріалів - це одна з найважливіших галузей економіки нашої країни!