гидропена недорого

 

Стрічковий фундамент

Стрічковий фундаментСтрічковий фундамент є найпоширенішим з усіх типів фундаментів. Він практично універсальний - чудово підходить для будь-яких ґрунтів і застосовується як при будівництві невеликих дерев'яних садових будиночків, так і при будівництві багатоповерхових цегляних хмарочосів.

Стрічковий фундамент являє собою безперервну стінку, рівномірно завантажену стінами, які розташовані вище, або ж колонами каркасу. Основною його перевагою є те, що стрічковий фундамент дозволяє рівномірно передавати навантаження на основу. Завдяки цьому, він вважається оптимальним варіантом при будівництві будинків з важкими стінами (бетонними, кам'яними, цегельними) або з важкими перекриттями.

При цьому, незважаючи на те, що стрічковий фундамент гарантує максимальну надійність, технологія його будівництва є досить простою. Проте роботи по закладці цього типу фундаменту, відрізняються масивністю, значною витратою матеріалів і високою трудомісткістю.

Безсумнівним є той факт, що якість виконання фундаментних робіт відіграє основну роль у процесі будівництва - від цього залежать міцність і довговічність будівлі. Якщо стрічковий фундамент був закладений неякісно, його подальший ремонт буде пов'язаний з великими технічними труднощами і матеріальними витратами, тому будувати потрібно якісно і з якісних матеріалів.

Стрічковий фундамент від Компанії Грамет - висока якість за доступною ціною!