гидропена недорого

 

Ціни на тротуарні плити

Ціни на тротуарні плитиТротуарні плити, на сьогоднішній день - один з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. Їх використовують, для укладання паркових доріжок, площ перед будівлями, тротуарів та ін. У зв'язку з великою затребуваністю, існує безліч видів даної плитки, що мають свої переваги і недоліки. Але все ж самим надійним варіантом залишаються - плити із залізобетону. Тротуарні плити виконані з цього матеріалу, відрізняються - міцністю, стійкістю до хімічних впливів навколишнього середовища, осідань, паморозі, а так само довговічністю.

Тротуарна плитка виготовляється, відповідно до ДСТУ-17608-91. Міцність використовуваного бетону поділяють на наступні рівні міцності на стиск: В22,5; В25; В30; В35.

Враховуючи великий попит на продукцію даного виду, сьогодні існує маса виробничих підприємств, що виготовляють тротуарні плити. Відповідно, ціни на тротуарні плити, можна зустріти абсолютно різні. Але головним фактором при виборі тротуарної плити, залишається якість пропонованої продукції. Так як, не всі підприємства точно слідують технології виготовлення тротуарних плит, що негативно позначається на якості продукту. Крім технології, немаловажливо враховувати якість використовуваних при виробництві матеріалів.

Наша компанія працює на цьому ринку з 2008 року. За такий короткий проміжок часу, ми навчилися виготовляти продукт високої якості, вартість якого невисока. Наші ціни на тротуарні плити - залишаються низькими, що дозволяє вам заощадити ваші кошти.

Ціни на тротуарні плити - ви можете дізнатися, зв'язавшись з нами по телефону.