гидропена недорого

 

Армування перемички

Армування перемичкиПеремички - це конструкція для перекриття отворів в стінах з кладочних матеріалів будівель, отворів дверей і вікон. Найчастіше вони виготовляються з важкого бетону і арматурної сталі різних класів, відповідно до технічних вимог державних стандартів.

Перемички бувають наступних видів:

  • Брускові, шириною 250 мм - ПБ.
  • Фасадні, для перекриття отворів з чвертями - ПФ.
  • Плиткові, шириною 250 мм - ПП.
  • Балкові, з чвертю для опори або примикання плит перекриття - ПГ.

Для збільшення міцності використовують армування перемички – посилення конструкції іншим матеріалом, в даному випадку каркасами. Перемички розраховані на навантаження власної ваги, цегляної кладки під ними та перекриття. Прогини перемичок залежать від дії постійних і тривалих навантажень.

Поставка перемичок покупцю здійснюється по досягненню бетоном відпускної міцності, яка повинна бути не менше 70% проектної марки бетону по міцності. Армування перемички довжиною 120 мм роблять плоскими каркасами, а якщо довжина 250 мм - просторовими каркасами. Для армування перемички застосовують сталь класу А, і арматурний дріт періодичного профілю. Армування перемички в панелі міжповерхового перекриття роблять так, щоб можна було спиратися безпосередньо на перемичку без кладки додаткового ряду блоків. Перемички виготовляються відповідно до ширини блоку. Маркування із зазначенням типу перемички наносять на торцеву або верхню сторону конструкції.

Армування перемички - це надійний захист і безпека вашого будинку!