гидропена недорого

 

Фундаментні блоки

Фундаментні блокиЯкщо Ви починаєте будівництво, і вирішили створити фундамент на основі блоків, значить, довговічність будівлі і гарантія її безпечної експлуатації відіграють для Вас не останню роль. Тому, перш ніж купити фундаментні блоки, необхідно точно визначити вид, тип і габарити цих виробів. Дану задачу краще довірити фахівцю - конструктору або архітектору, оскільки фундаментні блоки є основним елементом фундаменту, що передає навантаження від споруди на основу (штучного або природного походження). І їх вибір визначається геологічними та гідрогеологічними умовами, призначення будинку і величиною навантаження.

Існують різні типи фундаментних блоків. Вони бувають стрічковими, стовпчастими, колонними, суцільними і масивними. Маркування фундаментних блоків, як правило, позначає тип виробу і його габарити. Розрізняють суцільні фундаментні блоки (ФБС), суцільні з вирізом для перемичок та інженерних комунікацій (ФБВ), і пустотні фундаментні блоки (ФБП). Цифрами, які розділені дефісом, позначаються розміри, зазвичай вони вказуються в дециметрах: перші дві цифри позначають довжину фундаментного блоку, друга цифра позначає ширину блоку, а третя - висоту. Важливо розбиратися в усіх цих нюансах, щоб правильно підібрати, а потім і купити фундаментні блоки.

Крім того, блоки для фундаменту повинні бути високої якості, і відповідати прийнятим ДСТУ, тому рекомендується зупинити свій вибір на відомому виробнику з хорошою репутацією.

Отже, вибирайте, визначайтесь і вирішуйте, які блоки підійдуть саме Вам.

Ну, а купити фундаментні блоки можна, звернувшись до Компанії Грамет.