гидропена недорого

 

Перемички залізобетонні

Віконними перемичками називають будівельні конструкції, що призначені для перекриття отворів в цегляних стінах будівель різного призначення, а також для перекриття отворів в стінах із штучного та природного каменю.

Одними з найбільш поширених і широко вживаних в будівництві є перемички залізобетонні, виготовлені з важкого бетону і армовані сталевими каркасами з діаметром прута від 0,4 до 0,6 сантиметрів. Залежно від конструкції об'єкта, що будується, перемички залізобетонні можуть армуватися напруженою поздовжньою арматурою або простою.

Перемички залізобетонні бувають кількох типів:Перемички залізобетонні

  • стандартні чи посилені;
  • брускові, з шириною до 250 мм;
  • чи плитні, з шириною більше 250 мм.

Великі перемички залізобетонні можуть виготовлятися з монтажними петлями або стропувальними отворами, що значно полегшує їх транспортування і монтаж.

Відмінна риса даних конструкцій - це їх висока якість і довговічність. Перемички залізобетонні можуть витримувати великі навантаження і навіть землетрус до 7 балів. Завдяки важкому бетону марки М250, з якого їх виготовляють, перемички не сприймають різких перепадів температур, мають відмінну морозостійкість, а також оптимальну жорсткість і стійкість до тріщин. Якщо дозволяють кліматичні, експлуатаційні умови та вимоги проектної документації будівлі, що будується, перемички також можна виготовляти і з менш щільних бетонів.

Вибір того чи іншого типу перемичок повністю залежить від запланованих умов експлуатації та конструкції споруди, що зводиться.

Ми пропонуємо Вам перемички залізобетонні високої якості, які довго прослужать Вашому будинку!