гидропена недорого

 

Арматура ціна за метр

Арматура цена за метрЗалізобетон - унікальний матеріал, який широко застосовується в будівництві. Надійності ЗБВ конструкціям надає арматура - з'єднані між собою елементи, які використовуються для армування. Рифлена арматура а3 є одним з найпоширеніших видів. Ціна за метр арматури такого виду в різних фірмах досить різна. Вона залежить від класу і діаметру арматури.

Коли завдання полягає у виборі арматури, ціна за метр має другорядне значення. Перш за все, важливо перевірити, чи дотримані ДСТУ при виготовленні даної продукції. Обов'язково потрібно знати, яка арматура необхідна для будівництва: гнучка або жорстка. До першого виду відносяться зварні сітки і стрижні, а також каркаси. До другого - таврові балки та інший прокат.

Ще арматуру часто ділять за класом міцності на гарячекатану і термомеханічну (термічну) зміцнену. ДСТУ 3760-98 регламентує загальні технічні умови на прокат арматури.

Для виготовлення гладкої арматури А1 використовується високоякісна низьколегована вуглецева сталь і холоднотягнений дріт. Сьогодні налагоджений випуск спеціальних зварних сіток з вічками квадратної форми. Без таких сіток не обходиться армування тонкостінних залізобетонних конструкцій. Діаметр такої арматури становить 6-40 мм. Маса одного профілю - від 0,222 до 7,99 кг. Ціна за метр арматури різних типів позначається у колонці п/м (погонний метр). Підібрати самостійно потрібний вид арматури і її кількість не просто. З вибором допоможуть розібратися фахівці компанії, яка займається продажем арматури.

Арматура, ціна за метр якої низька, може виявитися неякісною. Довіряйте тільки перевіреним компаніям з продажу арматури.