гидропена недорого

 

Труби залізобетонні безнапірні

Труби залізобетонні безнапірніНа ринку будівельних матеріалів високою популярністю у споживачів користуються труби залізобетонні безнапірні, які затребувані практично на всіх будівельних об'єктах. Вони мають досить широку сферу застосування від промисловості до сільського господарства.

Залежно від обсягів будівництва, істотне значення має кількість необхідних виробів. Залізобетонні труби застосовують у будівництві доріг, мостових споруд, під час прокладання комунікацій, та для транспортування неагресивних рідин.

Усі залізобетонні труби поділяються за технічними параметрами і стійкістю на труби залізобетонні безнапірні та напірні.

В даній статті ми зупинимося на першому типі - труби залізобетонні безнапірні. Вони застосовуються практично в усіх сферах будівництва промислових і сільськогосподарських інфраструктур, зокрема автодорожніх, гідротехнічних та водних господарствах. Вони призначені для транспортування рідин без дії тиску, тобто самопливом.

Труби залізобетонні безнапірні виготовляються з важкого бетону, армовані одним циліндровим каркасом і призначаються для прокладки підземних трубопроводів, які транспортують самопливом побутові рідини, атмосферні стічні води, а також підземні води і виробничі рідини не агресивні до залізобетону. Труби залізобетонні можуть мати різний діаметр. Залізобетонні труби безнапірні виготовляються відповідно до ДСТУ 6482-88 і ДСТУ 23009-78.

Пріоритетність використання безнапірних залізобетонних труб полягає в тому, що вони мають довгий (більше 70 років) термін служби, оскільки вони позбавлені впливу зовнішніх чинників, а також не схильні до корозії та впливу бактерій.

Таким чином, при будівництві будь-яких об'єктів труби залізобетонні безнапірні є найбільш ефективними, довговічними і надійними!