гидропена недорого

 

Купити арматуру в Києві

Купити арматуру в КиєвіУ наш час арматура широко використовується в ході будь-якого будівництва. Виступаючи в ролі сполучного каркаса, вона значно підвищує міцність бетону, який є основним будівельним матеріалом більшості споруд.

Однак, не всі, хто відчуває потребу купити арматуру в Києві, знають, що вона має різні технологічні характеристики. І, зокрема, відрізняється за видами профілю.

Так, у арматури періодичного профілю рифлення, нанесене на стрижні, рівномірне і розташоване під певним кутом до поздовжньої осі. Кругла арматура має округлий стрижень, по довжині якого нанесені два поздовжніх ребра і поперечні виступи, що йдуть по гвинтовій лінії трьома заходами. Гладка арматура повністю відповідає своїй назві і не має ніяких рифлень на стрижнях.

Крім того, перш ніж купити арматуру в Києві не зайвим буде дізнатися, що крім профілю, вона поділяється за такими показниками:

  • за основним матеріалом: на сталеву і не металеву;
  • за методом виробництва: на дротяну, канатну і стрижневу;
  • за покладеними функціями: на напружену і ненапружену;
  • за призначенням: на монтажну, розподільну і робочу;
  • за способом монтажу: на в'язану (каркасну або сіткову) і зварену.

При цьому важливо пам'ятати, що будівельна арматура застосовується в найбільш відповідальних будівельних конструкціях, а тому її характеристики повинні бути незмінно високими. Отже, при потребі купити арматуру в Києві робити це слід лише у солідних і перевірених компаній, репутація яких настільки монолітна й непорушна, як і Ваша майбутня будівля.

Купити арматуру в Києві завжди можна в Компанії Грамет!