гидропена недорого

 

Залізобетонні паркани

Залізобетонні паркани - це надійний і міцний захист свого будинку, ділянки від небажаних гостей. Використовують залізобетонні паркани для огородження, як заміських будинків, так і будівельних майданчиків, промислових комплексів, складів.

Залізобетонні парканиДивлячись на таку монолітну огорожу, ніколи не подумаєш, що вона створена з окремих деталей. Але ж так воно і є. Залізобетонні паркани складаються з декількох плит, стаканів, стовпчиків, які при з'єднанні один з одним створюють цілісну конструкцію. Такі залізобетонні паркани називаються збірними. Усі деталі виготовляються одна до одної, щоб спростити їх монтаж. Так само існують і цілісні паркани.

Одними з головних характеристик парканів є їх міцність, оскільки вони виготовляються з важкого бетону, і морозостійкість. Таким чином, замовляючи залізобетонні паркани, Ви можете бути впевнені, що вони не потріскаються ні в сильний мороз, ні в спекотні літні дні. Їм не страшний ні сніг, ні дощ.

Плити, з яких виготовляють залізобетонні паркани, по висоті можуть бути від 80 см і досягати двох і більше метрів. Вага плит коливається від 1600 кг до 1750.

Залізобетонні паркани і деталі до них можна купити в Компанії Грамет, яка спеціалізується на залізобетонних виробах. Тут Вам нададуть максимум інформації щодо продукту, який Вас цікавить і, в залежності від Ваших цілей, порадять який паркан обрати.

Залізобетонні паркани - надійність, виражена в бетоні!