гидропена недорого

 

Склад будівельних матеріалів

Склад будівельних матеріалівСкладські приміщення, для будівельних матеріалів, можна умовно розділити на чотири категорії:

  • першої категорії. До першої категорії належать склади, що початково проектувались в даній якості. Найчастіше це одноповерхові будівлі великої площі, зі стелями від восьми метрів і вище.
  • другої категорії. Складські приміщення в два і більше поверхів з перекриттям стелі на рівні 4-8 метрів.
  • третьої категорії. До них відносяться будь-які приміщення що початково не проектувались під склади.
  • четвертої категорії. Це будь-які приміщення, в яких можна щось зберігати: ангари, підвали, гаражі, підсобні приміщення, тощо.

При роботі в сфері будівництва часто доводиться закуповувати матеріали оптом, що значно дешевше. Але в такому випадку виникає питання, як правильно зберегти будівельні матеріали. Для цього й існують склади будівельних матеріалів.

Склади будівельних матеріалів є специфічними спорудами, до яких пред'являють суворі функціональні вимоги (наприклад - розмір внутрішнього простору, що не обмежується несучими конструкціями).

Також склад будівельних матеріалів – е поняття, яке сьогодні означає один із видів магазинів будівельних матеріалів, тобто, склад-магазин. Склади будівельних матеріалів можуть відрізнятися за площею, висотою, кількістю поверхів, відстанню від магазина і т.ін.

Для того, щоб придбаний товар зберіг свою початкову якість, необхідно досить акуратно переміщати його до місця зберігання. Для цього існують гідравлічні візки, монтажно-тягові механізми, які застосовуються для підйому на потрібний поверх. Це різні лебідки, тросові домкрати та інші підйомно-тягові пристрої. Це також важливі елементи складських приміщень.

Правильно розміщений і обладнаний склад будівельних матеріалів - це найважливіший елемент успіху будівельних магазинів!