гидропена недорого

 

Фундаментні блоки ціна

Фундаментні блоки цінаФундамент - це опорна частина будівлі і його призначення - передача навантаження від розташованих вище конструкцій на основу. Глибина і тип фундаменту також залежить від різних чинників: несучої здатності ґрунтів, рельєфу місцевості, кількості поверхів будинку (навантаження на фундамент), рівня ґрунтових вод та ін.

Фундаментні блоки - залізобетонні вироби, які здатні витримувати великі навантаження. Виготовляють їх з важкого бетону. Фундаментні блоки будівельні застосовуються для зведення фундаментів і стін підвалів.

Класифікація фундаментних блоків здійснюється відповідно до стандартів УкрСЕПРО.

Для того, щоб говорити про ціну фундаментних блоків, отрібно визначитися з вибором фундаментного блоку. Як же вибрати фундаментні блоки за оптимальною ціною? По-перше, необхідно визначити геологічні та гідрогеологічні умови, по-друге - призначення будинку і по-третє - величину навантаження.

Ціна фундаментних блоків алежить від їх розмірів. Кожен фундаментний блок має своє маркування, за яким і визначаються його розміри.

Наприклад - блок ФБС 24-5-6л:

  • ФБС - фундаментний блок стіновий;
  • 24 - довжина в дециметрах;
  • ширина в дециметрах;
  • 6 - висота в дециметрах;

Одними з найпоширеніших видів фундаментних блоків є стінові фундаментні блоки. Вони мають стандартну висоту - 60 см, довжину - 240 см, переріз - 40 см.

У нас Ви зможете придбати фундаментні блоки, ціна яких буде для Вас приємним сюрпризом!